اسباب بازی آشپزخانه زرین تاشو است و میتوانبد آن را به راحتی جابجا کنید

در نهایت، من دوست دارم که این اسباب بازی آشپزخانه زرین به او احساس استقلال و اعتماد به نفس می دهد. این چیزی است که او از زمانی که شروع به رفتن به مدرسه مونته سوری کرد، دوستش داشت.

او کاملاً کودک مستقلی است و دوست دارد به ما نشان دهد که می تواند همه چیز را به تنهایی انجام دهد. من به عنوان یک مادر، از این فرصت استفاده می‌کنم تا به جود مهارت‌های مهمی مانند تمیز نگه داشتن آشپزخانه‌اش و کنار گذاشتن وسایل بعد از اتمام آشپزی را بیاموزم.

بازی مزایای آشپزخانه راهنمای هدیه تعطیلات تیمسون کافه اوتیسم وبلاگ مادر اوتیسم آستین تگزاس بازی مزایای آشپزخانه راهنمای هدیه تعطیلات تیمسون کافه اوتیسم وبلاگ مادر اوتیسم آستین تگزاس بازی مزایای آشپزخانه تیمسون راهنمای هدیه تعطیلات راهنمای کافه اوتیسم وبلاگ مادر اوتیسم آستین تگزاس

این آشپزخانه بازی از تیمسون بسیار زیبا است. من عاشق طرح های بی نظیرشون هستم رنگ‌ها خنثی هستند، بنابراین به خوبی با دکوراسیون خانه ما مطابقت دارد و جزئیات بسیار زیبا هستند.

یک سینک، یک اجاق گاز و حتی یک کابینت جداگانه وجود دارد که جود از آن به عنوان یخچال و فریزر استفاده کرده است. و به آن تلفن کوچک شیرین نگاه کنید. من صادقانه متعجب شدم که جود می دانست این یک گوشی است زیرا به نظر بسیار متفاوت از تلفن های هوشمندی است.

قبلاً به آن عادت کرده بود. خیلی شیرین است که ببینم وقتی شام آماده است وانمود می کند که با ما تماس می گیرد.

آشپزخانه های بازی و غذای بازی چوبی تقریباً در بین کودکان محبوبیت جهانی دارند زیرا به آنها اجازه می دهند نقش بازی کنند و موقعیت هایی را که با آنها آشنا هستند تقلید کنند.

این نوع بازی تخیلی فقط برای بچه ها سرگرم کننده نیست، بلکه راهی عالی برای تمرین مهارت های کلیدی و پردازش دانش و تجربیات جدید است. به این معنی که آشپزخانه اسباب‌بازی می‌تواند وسیله‌ای عالی برای رشد کودک باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.